Безкоштовні дзвінки 0 (800) 33 96 26         

Де краще зберігати меблі і техніку офісу в умовах реорганізації або кризи

Потреба в зберіганні меблів і техніки офісу під час реорганізації або в умовах кризи може бути неплановою та неочікованою для підприємця. Великі об’єми робіт, наплив клієнтів і замовлень зобов’язують мати різну оргтехніку, верстати, пристрої та навіть дивани для комфортного очікування своєї черги клієнтами в офісі.

Змінювані умови диктують нові правила. У будь-який момент компанія має право змінити погляди на бізнес і реорганізуватися для роботи в іншій галузі. Адже криза заздалегідь не повідомляє про себе. Тому варто виділити або прорахувати місце для зберігання тимчасово непотрібного устаткування.

Чому не можна на час реорганізації залишити речі в офісі?

Офісне обладнання можна не вивозити з офісу. Але це створює додаткові проблеми при розподілі корисного простору і змушує співробітників відчувати незручності при роботі. Адже реорганізація — це перехід в іншу сферу діяльності або підвищення рівня комфорту роботи.

Найчастіше проблеми виникають через:

● недостатність місця в бухгалтерії для архівації документів;

● неефективність використання простору офісу, що викликає дискомфорт в роботі;

● необхідність організувати нові робочі місця під час розширення компанії.

Додаткова перевага: можливість побачити офіс без меблювання і оргтехніки. Це дозволяє правильно розмістити співробітників компанії і створити з нуля необхідну робочу атмосферу.

З кризою все трохи складніше. Найчастіше темні часи приходять для бізнесу раптово: замовлень стає менше, а організаційні витрати залишаються на місці. Щоб легше подолати складну ситуацію, краще тимчасово відмовитися від оренди офісу, а все необхідне обладнання здати на зберігання. Можна і просто переїхати до приміщення, меншого з площею. І при цьому відмовитись лише від частини обладнання.

Відповідальний підхід до зберігання меблів і техніки

Якщо треба зберегти особисті речі, наявність місць для зберігання досить великий. Можна скористатися дачею, іншим помешканням (своїм чи родичів), горищем або коморою, якщо вже виникла така необхідність.

Але це — альтернатива професійному сервісу зберігання речей. Коли треба зберегти офісні меблі і техніку, ніякі варіанти (у більшості випадків) не приходять на розум. Обтяжування співробітників не є достойним варіантом для справжнього керівника. Собі у квартиру або заміський будинок все не занесеш, особливо великий переговорний стіл. Тому варто зупинити вибір на спеціалізованому сервісі.

Як вибрати відповідний склад?

Аби обрати відповідний для зберігання склад, визначтеся зі своєю метою і тривалістю заощадження речей:

  1. Можна орендувати кілька гаражів у приватних власників і перевезти туди меблі. Це — максимально дешево. Але сухий гараж у зручному місці для під’їзду з достатньою місткістю для всього обладнання, погодьтеся, досить складно знайти. Та й платити доведеться за весь простір, а не за ту площу, що використовується.
  2. Можна орендувати склад великого розміру, у якому температурний режим підтримується на необхідному рівні. Значний мінус цього варіанту — у високій вартості оренди. Особливо, якщо перспектива орендування — довгострокова.
  3. У разі бажання економії бюджету можна зняти контейнер під склад. Тоді оплачується тільки простір, що використовується. Але дотримання температурного режиму для меблів точно буде під питанням.

Найкращим варіантом послуг буде орендування приміщення у сервісі тимчасового зберігання. Такому, як Мінісклад-24. У нас можна орендувати контейнер на будь-який термін (від тижня і до безкінечності). Гарантуємо невисокі ціни на оренду. Це дозволить клієнту заощаджувати в непростий перехідний період і правильно розподіляти бюджет компанії.

Поділитися статтею

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Написати коментар