Безкоштовні дзвінки 0 (800) 33 96 26         

Де зберігати речі під час ремонту та переїзду

Під час переїзду чи ремонту меблі необхідно розмістити в надійному місці для зберігання. Вони можуть заважати проводити роботи або просто займати весь вільний простір. Тому потрібно знайти слушне місце для зберігання та подбати про те, аби меблі зберігалася правильно.

Способи зберігання меблів

Насамперед зверніть увагу на вигідність, зручність та надійність обраного способу. Не завжди стандартні варіанти оптимальні:

  • Скористатися дачею. Хороший спосіб, якщо ділянка знаходиться поблизу, на території, що охороняється, адже після повторного приїзду свої речі можна й не побачити;
  • Попросити про послугу сусідів, друзів, родину. Швидше за все, невелику тумбочку або одяг тимчасово вони прийняти зможуть, але розраховувати на допомогу з великим ліжком або шафою з дзеркалом не варто. Та й тіснити приятелів — не найкращий варіант;
  • Орендувати гараж. Прийнятний варіант, але тільки при повному заповненні, або ж гроші будуть викинуті на вітер. Та й знайти сухий гараж без перепадів температури ще та задача.
  • Можна здати меблі на зберігання в спеціалізований сервіс зберігання речей, де орендар платить тільки за оренду боксу або контейнера необхідного розміру та завжди може змінити розмір свого складу. Все-таки габаритні шафи, дзеркала на весь зріст та тендітні предмети краще довірити професіоналам, які подбають про надійне заощадження на весь термін здачі.

Який підхід у компанії до тимчасового зберігання речей?

В першу чергу потрібно подбати про правильність заощадження. Забезпечити потрібно не тільки міцне упакування, а й внутрішні умови мініскладу. Кожен клієнт отримує індивідуальний бокс з вентиляцією. Присутня пожежна сигналізація, охорона та відеозйомка, а платити потрібно тільки за зайнятий простір.

До того ж:

  • Підтримується вологість повітря між 40 і 70 відсотками, тому можна не турбуватися про цвіль або розсихання меблів;
  • На складі для зберігання прямі сонячні промені не потраплять на ваші речі, а це означає, що вигорання не загрожує;
  • Меблі не розміщується поруч з джерелами тепла.

Це і називається відповідальним зберіганням речей, яке забезпечить збереження та не зашкодить меблям протягом всього терміну використання.

Підготування меблів до зберігання

Перед початком співпраці з компанією із безпечного зберігання речей, потрібно підготувати шафи, дивани та ліжка до подальшого зберігання. Особливо, якщо планується здача предметів на тривалий термін. Тут все залежить від типу меблів.

Збірні моделі

Корпусні меблі найкраще відразу розібрати на складові. Між дощок слід прокласти картон, можна використовувати й пухирчатою плівку. Окремі частини зі складним рельєфом або зовсім дрібні деталі потрібно упакувати окремо в пінопласт. Дошки та комплекти деталей потрібно зафіксувати, а коробочку з болтами та шурупами прикріпити до них.

Не збірні моделі

М’які дивани та інші елементи з обшивкою найчастіше не можна розібрати. В цьому випадку потрібно перев’язати всі меблі мотузкою або скотчем, після чого щільніше замотати плівкою. Але є певні нюанси:

  • Шкіряні вироби варто спочатку накрити м’якою тканиною з високою щільністю, що не дасть їм подряпатися;
  • Крісла ефективніше перевернути та поставити один на одного, щоб скоротити займане місце й помістити в утворені простори невеликі предмети;
  • Габаритні шафи перед здачею потрібно звільнити від полиць, а ось висувні ящики залишити та міцно примотати плівкою, щоб вони не рухалися. Окремо потрібно захистити кути смужками тканини або картону, оскільки це найбільш вразливе місце під час перевезення.

Загальні поради при використанні боксів для зберігання в Києві

Найкраще розібрати максимально можливу кількість ​​меблів, так як в цьому випадку зберігання може обійтися дешевше. При цьому особливого значення слід надати упакуванню тендітних предметів, а також з лакованими, м’якими або дзеркальними поверхнями. Не забудьте про маркування кожної коробки та речі: це значно полегшить в майбутньому пошук необхідного. Все упакування перемотайте скотчем. Ваша передбачливість допоможе зберегти зовнішній вигляд речей, особливо якщо Вашим вибором будуть складські послуги з правильним зберіганням.

Поділитися статтею

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Написати коментар