Безкоштовні дзвінки 0 (800) 33 96 26         

Підготуємо дитячу кімнату для малюка

Вагітність — чудовий час в житті кожної жінки, проте, поряд із захопленням та радістю майбутні батьки переживають стрес й невпевненість. Адже необхідно встигнути все підготувати та придбати, а також вчасно облаштувати дитячу кімнату. Для цього можна переробити спальню, зал або будь-яку вільну кімнату. Нижче ми наведемо кілька корисних порад щодо того, як перетворити приміщення, щоб воно стало комфортним для сну, ігор та навчання малюка.

Звільняємо простір

При створенні дитячої кімнати потрібно ретельно продумати її наповнення й залишити в ній виключно те, що буде необхідно дитині. Потрібно уважно оглянути кімнату та відібрати все непотрібне. Вирішіть відразу, що залишиться, а що варто продати або подарувати. Якщо у вас є речі, які ви все ж хотіли б зберегти на майбутнє, але місця для них немає, то можна скористатися послугами компанії тимчасового зберігання та взяти в оренду індивідуальне сховище на будь-який необхідний термін.

Для початку ремонту приміщення, винесіть з нього всі предмети. Вбудовані полички та підлогу потрібно закрити захисною плівкою — так їх можна захистити від пошкоджень в ході ремонту.

Облаштування дитячої

Готуючи кімнату для крихітки, потрібно зробити її максимально безпечною. Дерев’яні меблі, якщо вони того вимагають, потрібно зашкурити, щоб запобігти скалкам. Також за допомогою спеціальних заглушок потрібно закрити всі присутні в кімнаті розетки. Крім того, змотайте всі шнури в приміщенні або якщо без них не обійтися, то їх потрібно постаратися сховати.

Важливо переконатися, що меблі, які легко рухаються, не завдадуть дитині шкоди. Ліжечко повинно бути стійким, тому перевірте ніжки та все рейки з перекладинами.

Фарбування та оздоблення

Фарбування кімнати здатне змінити приміщення до невпізнання та перетворити його в дійсно чарівне місце. Сьогодні можна легко втілити всі ідеї, тому не бійтеся експериментувати. Використовуйте трафарети та різні фарби. Дитячу можна зробити такою веселою та яскравою, якою вам забажається. Тут можна не боятися експериментувати з кольорами, проте, все ж почуття міри не зашкодить. Можна не обмежуватися традиційними тонами: для хлопчика – блакитний, для дівчинки – рожевий. Ви можете обрати будь-який відтінок з палітри фарб. Популярною ідеєю оформлення дитячої є зображення на її стінах улюблених героїв.

Пам’ятайте, що перед фарбуванням бажано винести всі речі й меблі з кімнати, щоб не забруднити. А якщо Ви при цьому ще й відсортуєте предмети, то у Вас напевно знайдеться місце і для пеленального столика, і для шафи під одяг, а також для багатьох інших речей. Якщо Вам немає де тимчасово зберігати всі речі з дитячої кімнати, то слід подумати про оренду складу на час. Звертайтеся до нас — в сервіс зберігання речей на Оболоні Мінісклад 24 і Вам обов’язково допоможуть підібрати правильний контейнер, аби не переплачувати та бути впевненими, що Ваші речі будуть правильно зберігатися.

Поділитися статтею

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Написати коментар