Безкоштовні дзвінки 0 (800) 33 96 26         

Види складів для зберігання

Кожен власник орендованої площі на складі має власні потреби та вимоги. Комусь важливий температурний режим приміщення, для інших критичний показник — вартість, а третім необхідний закритий простір. Все залежить від типу предметів, що будуть зберігатися: одяг, продукція, товари інтернет-магазину або меблі при переїзді.

У цій статті розглянемо 3 основні види складів для зберігання та їх призначення, а також переваги та недоліки.

Для кого працює сервіс тимчасового зберігання речей?

Якщо коротко — для всіх. Якщо докладніше, то клієнтами складських компаній є приватні особи та організації, наприклад:

 • Малий та середній бізнес, в тому числі й офіси. Зберігання меблів та оргтехніки, а також верстатів, устаткування й інструментів дозволяє звільнити велику кількість простору і реорганізувати роботу підприємства, вигідніше зайнявши корисну площу будівлі;
 • Звичайні люди, які намагаються не займати місце у квартирі сезонними речами, зайвими меблями або іншими предметами побуту. Можливо, продати поки не виходить або не потрібно, а викидати нажите шкода;
 • Інтернет-магазини, як окрема група. Для онлайн майданчиків дуже важлива налагодженість логістики та дешевизна зберігання, оскільки це основні конкурентні переваги. Оренда міні складу є, як правило, рішенням для таких компаній.

Делегування обов’язків щодо зберігання речей — важливий крок для людей та бізнесу.

Простір, що звільнився можна зайняти більш корисними речами, а віддане на зберігання з часом продати або використати в іншому напрямку.

Типи складських приміщень для оренди

Насправді склади діляться на масу технічних характеристик, але читачів обтяжувати непотрібною інформацією ми не хочемо. Тому надаємо список найбільш популярних та різних видів складів для зберігання, прочитати про які буде корисно як підприємцю, так і приватній особі.

Відкриті майданчики

Даний тип складського приміщення був популярний навіть в давнину. Найчастіше це охоронюваний майданчик в кілька сотень квадратних метрів, на якій розташовані зони для зберігання. Захист від зовнішнього впливу відбувається завдяки навісам, які стоять по всьому периметру.

Підходить подібне приміщення для будівельних матеріалів та інших предметів, які не бояться сонячних променів, опадів та перепадів температур. Найчастіше вибирають відкриті майданчики через максимальну дешевизну та можливість зберігати великогабаритну техніку. Практично 85% відкритих майданчиків зайняті корпоративними клієнтами, для приватних потреб вони майже не використовуються.

Капітальні будівлі для зберігання

Це найбільш поширений вид споруди, який являє собою спеціально побудований для задоволення потреби в оренді будинок або перероблені приміщення заводів, цехів. Все залежить від конкретного класу споруди. Клас D може похвалитися мінімальними витратами бюджету. При цьому, з великою ймовірністю, це буде підвальне приміщення або колишні виробничі цехи, в яких немає температурного режиму.

Клас A навпаки справляє враження максимального комфорту — це:

 • Сучасні методи охорони периметра з використанням камер та охоронців;
 • Якісне оздоблення приміщення та температурний режим;
 • Повний захист від погодних умов;
 • Наявність окремого виїзду та хорошої транспортної розв’язки;
 • Місткі паркування для транспорту.

Негативним фактором залишається велика ціна на клас A і A +, яка формується завдяки високому рівню обслуговування. Зберігати меблі в Києві в такому приміщенні комфортно, але дорого. Найкраще підходить для бізнесу з великим товарообігом та прибутком, а також вимогливими до умов зберігання товарами. Крім того, найважливіший аспект — практично всі такі склади знаходяться за містом в радіусі до 30-50 км, що ускладнює оперативний доступ або роботу.

Контейнерний тип складу

Оренда контейнера під склад популярна у приватних осіб та підприємців, які готові пожертвувати температурним режимом, але отримати практично всі переваги класу А заощадивши свої кошти. Плюси зберігання речей на мініскладі в наступному:

 • Контейнери спочатку не призначені для зберігання обладнання, речей та документації, але завдяки переобладнанню можуть успішно виконувати цю функцію. Завдяки цьому складається низька вартість за належну якість;
 • Невелика ціна виходить завдяки можливості платити тільки за використане місце. Контейнер легко розділити на секції, а при необхідності розширити додатковими боксами;
 • Відвантаження речей на зберігання можна проводити без спецтехніки, завдяки відсутності багаторівневої системи.
Аренда мини склада

Для великого бізнесу контейнери не є рентабельним методом  заощадження. А ось малий та середній можуть скористатися послугами Self Storage, особливо інтернет-магазини. Приватні особи також можуть орендувати міні склад і здати на тимчасове зберігання меблі, сезонний одяг та автошини, різні предмети побуту, які зараз не знадобляться. Саме низька вартість приваблює клієнта у виборі індивідуального контейнера, замість цілого складського приміщення. Обирати відповідний склад для зберігання потрібно виходячи із запитів та потреб. Не варто намагатися здешевити при виборі місця, але заощадити зайві кошти можна, якщо знайти найбільш відповідний варіант саме для Вашого товару.

Поділитися статтею

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Написати коментар