Безкоштовні дзвінки 0 (800) 33 96 26         

Як організувати склад для інтернет магазину

Інтернет магазин — суцільна економія коштів для його власника. Завдяки відсутності необхідності у торговій площі невеликий бізнес може існувати і розвиватися швидше, ніж оффлайн конкуренти. Але витрати за орендований склад для продукції залишаються відкритим питанням і найчастіше найбільшим для ведення бізнесу. Ділимось наробками, як правильно організувати і вибрати сервіс зберігання речей під онлайн магазин.

Без оренди складу розширення бізнесу неможливо

Альтернативою зняття складського приміщення може бути лише один варіант — зберігання коробок з речами у себе вдома. Це вихід із ситуації. Але тільки, якщо інтернет магазин новий, асортимент у нього — малий, а замовлень — ще менше. Правда, усі мешканці квартири повинні дещо потіснитися. Іноді невелички коробки займатимуть цілу кімнату, яка в іншій ситуації була б кабінетом, дитячою, спальнею або вітальнею.

Як обрати відповідний склад?

При стабільному потоці замовлень доведеться замислитись про оренду приміщень для зберігання речей. Від цього питання нікуди не подітися, якщо бізнес буде розвиватися. Пропонуємо детальний чек-лист щодо розумної організації місця заощадження товарів і продукції.

Не забувайте про доставку

Більше 40% інтернет магазинів працюють лише через доставку за рахунок перевізників. Тому питання оренди складу нерозривно пов’язане з врахуванням розташування місця орендування. Найоптимальніше обирати ті склади, що дають можливість постійного доступу до товару, можливість швидкого та безперешкодного підгону автомобілю для завантаження. Важлива і наявність хорошої транспортної розв’язки — це не відволікає на «пробки» на автошляхах. Такі місця так і називають – «склад останньої милі» і вони користуються великим попитом через близькість до споживача.

Ви повинні доставляти швидше, ніж конкуренти..

Якісному сервісу зберігання речей бути!

Ваш товар є відправною точкою процвітання бізнесу. Саме тому він повинен бути цілісним та на своєму місці — значить, орендований контейнер або приміщення повинні знаходиться під охороною. Додатковий бонус — наявність відеокамер. Сухість і відсутність прямих сонячних променів — найкращі супутники довгостроковості зберігання товарів. Тепловий елемент, розташований у приміщенні, залишить невикористаним частину простору.

Вимагайте якість для себе, гарантуйте якість для клієнтів.

Ціна – важливо

Інтернет магазини отримують ряд переваг в очах користувачів. Це не тільки можливість отримання товарів вдома.

Справжньою перевагою залишається ексклюзивність товарів і їх вартість.

Значить, треба максимально знизити витрати на складське приміщення чи розглянути варіант з орендою контейнера під склад. Подібний міні-склад — це дешево. Бо гроші витрачаються лише на оплату вільного місця. А розширитися, якщо орендатор вважає це за потрібне, можна без проблем. Наприклад, зняти ще один бокс поруч з першим.

Внутрішня організація складу для інтернет магазину

Насамперед треба оглянути знятий контейнер або приміщення і дати відповідь: вам комфортно? Зручно діставати з полиць товар? Є вільні полиці? Чи потрібно кожен раз розпаковувати ящики? Є доступ до системи штрих-кодів з метою швидкого знаходження потрібного?

Все це критично впливає на транспортні та часові витрати. Тому треба:

  1. Розмістити на території орендованого простору стелажі. Надійні металеві конструкції допоможуть все розсортувати і витримати вагу пакунків.
  2. Переконатися в наявності місць для комплектації замовлень. Можна розмістити всередині контейнера стіл або заздалегідь створювати комплекти і привозити вже готові.
  3. Пронумерувати товар і створити систему штрих кодів. Вони за лічені секунди розкажуть комірникові, де знайти потрібний елемент замовлення.

Розумна організація роботи складу дозволить заощадити кошти і прискорити комплектацію замовлень у декілька разів. Мінімізуючи час очікування і вартість доставки товару, можна отримати довіру сотень клієнтів. У разі обмеженого бюджету, шукайте оптимальний варіант із запропонованих. Бажано — з оплатою за зайняте місце.

І пам’ятайте, події коронокризи 2020 року виявили невідворотність розвитку онлайн торгівлі. І хоч як бушуватиме пандемія і не суворий був карантин – складські комплекси, міні склади і інтернет торгівля продовжують працювати!

Поміркуйте про розвиток свого бізнесу!

Поділитися статтею

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Написати коментар